PortálPortál  PříjemPříjem  AvatarAvatar  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share
 

 Paměťové karty o kapacitě 64GB

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Thomatys
Globální Moderátor
Thomatys Globální Moderátor

Příspěvku: : 101
Věk : 36
Location : Praha 9
Mobil: : HTC EVO 3D
Registrace : 08. 09. 12
Pohlaví : Male


Paměťové karty o kapacitě 64GB Empty
PříspěvekPředmět: Paměťové karty o kapacitě 64GB   Paměťové karty o kapacitě 64GB Icon_minitimeSun Oct 07, 2012 12:00 pm

Zdravím, měl bych otázku, na netu sem se dočetl o možnosti přidání až 64GB paměti do telefonu - Micro SDXC 64GB Ultra Class 10 formátované na FAT 32, tak mě tedy zajímá, jestli někdo z Vás si toto pořídil a pokud ano, jestli to funguje jako kdyby tam dal už podporované 32GB karty.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
Globální Moderátor
Ryah Globální Moderátor

Příspěvku: : 129
Věk : 36
Location : Brno/KM
Mobil: : HTC EVO 3D
Registrace : 08. 09. 12
Pohlaví : Male


Paměťové karty o kapacitě 64GB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměťové karty o kapacitě 64GB   Paměťové karty o kapacitě 64GB Icon_minitimeSun Oct 07, 2012 12:42 pm

Trošku se bojím, že než se to prokouše plnou 64 GB kartou, tak už to trošku potrvá smutek 32GB ti nestačí jo? velky usmev
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
Globální Moderátor
Thomatys Globální Moderátor

Příspěvku: : 101
Věk : 36
Location : Praha 9
Mobil: : HTC EVO 3D
Registrace : 08. 09. 12
Pohlaví : Male


Paměťové karty o kapacitě 64GB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměťové karty o kapacitě 64GB   Paměťové karty o kapacitě 64GB Icon_minitimeSun Oct 07, 2012 12:55 pm

No já mám v telefonu 16GB kartu a stačí mi, ale kdybych měl tu 64GB, tak bych si v telefonu mohl nechat všechny 3D filmy co sem doposud překonvertoval, protože by se mi to tam určitě do těch 32GB nevešlo, nemluvě o tom, že bych jednou chtěl zkusit přehrát film v plné kvalitě a bez konverze, jenže ty jsou o hodně velké velikosti. Neříkej, ale že by se ti to nelíbilo?.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
Globální Moderátor
Ryah Globální Moderátor

Příspěvku: : 129
Věk : 36
Location : Brno/KM
Mobil: : HTC EVO 3D
Registrace : 08. 09. 12
Pohlaví : Male


Paměťové karty o kapacitě 64GB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměťové karty o kapacitě 64GB   Paměťové karty o kapacitě 64GB Icon_minitimeSun Oct 07, 2012 1:29 pm

Já mám 32GB velky usmev a z toho mám půlku volnou velky usmev
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paměťové karty o kapacitě 64GB Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paměťové karty o kapacitě 64GB   Paměťové karty o kapacitě 64GB Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Paměťové karty o kapacitě 64GB

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dotykac.net :: Mobily & Tablety :: HTC-
TOPlist