PortálPortál  PříjemPříjem  AvatarAvatar  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share
 

 Jaký používáte Anti virus v mobilu ?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Johny
Admin
Johny Admin

Příspěvku: : 555
Mobil: : Lg Optimus 3D
Registrace : 27. 08. 12
Pohlaví : Male


Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 7:10 am

Jaký používáte Anti virus v mobilu ?
Návrat nahoru Goto down
Thomatys
Globální Moderátor
Thomatys Globální Moderátor

Příspěvku: : 101
Věk : 36
Location : Praha 9
Mobil: : HTC EVO 3D
Registrace : 08. 09. 12
Pohlaví : Male


Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 7:22 am

Já používám AVAST Mobile Security, nemůžu s jistotou tvrdit, že funguje na 100%. To je v případě telefonu jiné než u PC. Má ale dobré vylepšení, a spoustu možností kontroly. Zabírá 4mb paměti.

kód:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avast.android.mobilesecurity&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hdmFzdC5hbmRyb2lkLm1vYmlsZXNlY3VyaXR5Il0.

Nevýhoda aplikace je v tom, že aby fungovala na 100% musíte si udělat ROOT telefonu.
Návrat nahoru Goto down
Johny
Admin
Johny Admin

Příspěvku: : 555
Mobil: : Lg Optimus 3D
Registrace : 27. 08. 12
Pohlaví : Male


Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 7:24 am

Když jsme u toho některé aplikace mě hází reklamu jako zprávu ale avast to nezablokuje nevíte co je na to dobrého ?

Jínak používám taky Avast.
Návrat nahoru Goto down
bada.os.1
Člen
avatar Člen

Příspěvku: : 5
Mobil: : Htc
Registrace : 08. 09. 12



Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 7:36 am

Avg

kód:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antivirus&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbnRpdmlydXMiXQ..

Zabezpečené procházení na webu nevím zda to umí i Avast.
Návrat nahoru Goto down
Ryah
Globální Moderátor
Ryah Globální Moderátor

Příspěvku: : 129
Věk : 36
Location : Brno/KM
Mobil: : HTC EVO 3D
Registrace : 08. 09. 12
Pohlaví : Male


Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 8:14 am

Taky používám AVAST a dokonce mi našel už dvě hrozby smiles
Návrat nahoru Goto down
Bohooc
Člen
Bohooc Člen

Příspěvku: : 71
Registrace : 19. 09. 12
Pohlaví : Male


Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 9:35 am

Taky jsem u Avg , da se snim i zalohovat aplikace,na blokovani reklam pouzivam ADFREE

kód:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigtincan.android.adfree&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5iaWd0aW5jYW4uYW5kcm9pZC5hZGZyZWUiXQ..

nevim jak u ostatnich mobilu,ale u samsung mi funguje,ale je nutny root..

Ryah: odkazy příště do code smiles
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký používáte Anti virus v mobilu ?   Jaký používáte Anti virus v mobilu ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 

Jaký používáte Anti virus v mobilu ?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Jaký webový prohlížeč používáte??

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dotykac.net :: Mobilní systémy :: Android-
TOPlist